компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Телефон: +38 (093) 916-09-79
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
ivan23614@ukr.net
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоВакансії

Секрет вдалого вибору співробітників простий –
треба знаходити людей, які самі хочуть робити те,
що вам би хотілося від них.

Г. Сельє


 

Сучасні ринки інформаційних технологій і будівництва надають професіоналам масу можливостей для працевлаштування.
Чому ж вам варто прийти саме в
«ІМПУЛЬС-ІВЦ»?

Ми – цікава компанія, яка швидко розвивається, має зростаючу клієнтську базу, хороші умови праці та позитивний колектив. Фірма охоче вкладає засоби в професійну підготовку співробітників. Компенсаційний пакет містить оклад з урахуванням кваліфікації, премії за особистими та колективними результатами, надбавки за участь у проектах та ін.. Щокварталу ми проводимо корпоративні заходи, внутрішня інформаційна відвертість – один з елементів нашої культури. Вся діяльність фірми регламентована.

Ми будемо раді співпрацювати з порядними, активними людьми, які постійно розвиваються, для яких результативність та відповідальність - не порожні слова.
Запрошуємо вас у колектив компанії «ІМПУЛЬС-ІВЦ»!

Для того, щоб відправити своє резюме у компанію «ІМПУЛЬС-ІВЦ» Ви можете роздрукувати бланк анкети і, заповнивши її, принести на співбесіду.

Резюме можна надіслати за електронною адресою: lesi@impuls-ivc.ua з вказівкою вакансії, на яку претендуєте.

З усіх питань, що стосуються кар'єри в нашій компанії, будь ласка, звертайтеся за телефоном: +38 (044) 383-03-73 або за електронною адресою: lesi@impuls-ivc.ua

Разом вакансій: 3

Підрозділ розробки та впровадження
  • Програміст на BAS (висококваліфікований)
Вимоги:
Ч/ж, 20-50 років. Досвід програмування на BAF від 1 року. Вітається знання сучасних мов програмування C++, Delphi, СУБД MS SQL.

Обов’язки:
Програмування BAF, як по внутрішнім проектам, так і по зовнішніх проектах. У перспективі нові проекти на BAF за напрямками тиражних галузевих розробок, а також індивідуальних проектів.

Умови:
Оплата праці обговорюється на співбесіді (оклад + премії за результатами), верхній рівень залежить лише від досягнень).

Графік роботи:
П’ятиденний робочий тиждень з 9.00 до 18.00. 

Комерційний підрозділ
  • Менеджер по роботі з клієнтами
Вимоги:
Ч/ж 20-50 років. Середньо-спеціальна або вища освіта. Обов’язкові: досвід продажів IT-проектів: комп’ютерні, інженерні системи, ділове ПЗ, гарний кругозір в IT. Вітається досвід участі у конкурсних торгах.

Обов’язки:
Ведення продажів автоматизованих систем (ділове ПЗ), участь у конкурсних торгах.

Умови:
Оплата праці оговорюється на співбесіді. 
 
Графік роботи:
П’ятиденний робочий тиждень з 9.00 до 18.00. 
 
Адміністративний підрозділ
  • Офіс-менеджер
Вимоги:
Ч/ж 20-30 років. Середньо-спеціальна або вища освіта. Вміння працювати з MS Office, електронною поштою, офісною технікою, ведення документації, складання звітів про виконану роботу, пошук нових джерел, складання наказів, оформлення трудових книжок, ведення особистих справ працівників. Знання мов: українська грамотно складати документи, а також проводити листування на державній мові.

Обов’язки:
Ведення документації, організація документообігу, ведення комерційної роботи (% до основного окладу).

Умови:
Оплата праці оговорюється на співбесіді.

Графік роботи:
П’ятиденний робочий тиждень з 9.00 до 18.00. 


«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.