компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть


ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоПереваги співпраці з «ІМПУЛЬС-ІВЦ»

Галузева спеціалізація – за роки роботи  компанія «ІМПУЛЬС-ІВЦ» отримала обширні знання зі специфіки організацій будівельного комплексу. Цей факт дозволяє нам краще розуміти потреби клієнтів, а значить, надавати якісні та сучасні послуги. 

Ще однією важливою перевагою компанії є стандартизація діяльності. Система внутрішніх стандартів регламентує роботу кожного співробітника і містить інформацію про норми поведінки, правила спілкування з клієнтами і партнерами, описує алгоритми ведення проектів. Введення стандартизації дозволило привести до єдиного знаменника всі аспекти діяльності фірми: виробничий, економічний і етичний.

Ми ведемо бізнес за певними правилами, що визначають регламент ведення справ з клієнтами, партнерами і конкурентами. Деякі принципи, якими керується наша організація: 

  • Прагнути досягнення найвищої якості товарів, продукції, робіт і послуг організації. Ефективно задовольняти реальні економічні потреби клієнтів і партнерів. 
  • Сумлінно рекламувати товари, продукцію, роботи і послуги фірми. Стримано інформувати про достоїнства організації, спиратися на заслужені рекомендації клієнтів і партнерів. 
  • Застосовувати інноваційний підхід на всіх ділянках виробництва і управління організацією, ставити максимально можливі цілі, наполегливо добиватися результату в найскладніших ситуаціях.

Колектив "ІМПУЛЬС-ІВЦ" складають кваліфіковані співробітники. Фахівці  мають професійні сертифікати і регулярно проходять перепідготовку. Гідний практичний досвід наших програмістів і менеджерів дозволяє приймати оптимальні рішення, незалежно від  складності проекту і специфіки  підприємства клієнта. Вдосконалення ділових навиків співробітників, індивідуальний кар'єрний план на декілька років і програма розвитку персоналу, направлена на підтримку високого рівня знань – корпоративний стандарт «ІМПУЛЬС-ІВЦ».

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників: Hewlett Packard Invent, Microsoft, САБ, Лабораторія Касперського, Aladdin Software Security R.D., Fujitsu Siemens Computers, 3Com, American Power Conversion, Panasonic, ABB та ін.

Постійні клієнти компанії.  В даний час  нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики  конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників.

У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.
Ваша упевненість – наша робота!impuls-ivc

-->
© «ИМПУЛЬС-ИВЦ» (Україна), 2008-2016. Всі права захищені.