компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Телефон: +38 (093) 916-09-79
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
ivan23614@ukr.net
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоПереваги співпраці з «ІМПУЛЬС-ІВЦ»

Галузева спеціалізація – за роки роботи  компанія «ІМПУЛЬС-ІВЦ» отримала обширні знання зі специфіки організацій будівельного комплексу. Цей факт дозволяє нам краще розуміти потреби клієнтів, а значить, надавати якісні та сучасні послуги. 

Ще однією важливою перевагою компанії є стандартизація діяльності. Система внутрішніх стандартів регламентує роботу кожного співробітника і містить інформацію про норми поведінки, правила спілкування з клієнтами і партнерами, описує алгоритми ведення проектів. Введення стандартизації дозволило привести до єдиного знаменника всі аспекти діяльності фірми: виробничий, економічний і етичний.

Ми ведемо бізнес за певними правилами, що визначають регламент ведення справ з клієнтами, партнерами і конкурентами. Деякі принципи, якими керується наша організація: 

  • Прагнути досягнення найвищої якості товарів, продукції, робіт і послуг організації. Ефективно задовольняти реальні економічні потреби клієнтів і партнерів. 
  • Сумлінно рекламувати товари, продукцію, роботи і послуги фірми. Стримано інформувати про достоїнства організації, спиратися на заслужені рекомендації клієнтів і партнерів. 
  • Застосовувати інноваційний підхід на всіх ділянках виробництва і управління організацією, ставити максимально можливі цілі, наполегливо добиватися результату в найскладніших ситуаціях.

Колектив "ІМПУЛЬС-ІВЦ" складають кваліфіковані співробітники. Фахівці  мають професійні сертифікати і регулярно проходять перепідготовку. Гідний практичний досвід наших програмістів і менеджерів дозволяє приймати оптимальні рішення, незалежно від  складності проекту і специфіки  підприємства клієнта. Вдосконалення ділових навиків співробітників, індивідуальний кар'єрний план на декілька років і програма розвитку персоналу, направлена на підтримку високого рівня знань – корпоративний стандарт «ІМПУЛЬС-ІВЦ».

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників: Hewlett Packard Invent, Microsoft, САБ, Лабораторія Касперського, Aladdin Software Security R.D., Fujitsu Siemens Computers, 3Com, American Power Conversion, Panasonic, ABB та ін.

Постійні клієнти компанії.  В даний час  нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики  конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників.

У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.
Ваша упевненість – наша робота!«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.