компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення




ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Телефон: +38 (093) 916-09-79
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
ivan23614@ukr.net
lesi@impuls-ivc.ua
Іван Лешко



Оподаткування в будівництві





Будівельні підприємства в Україні, як будь-який суб’єкт господарювання підлягають оподаткуванню. Оподаткування в будівництві має певні особливості, але в загальному випадку воно здійснюється згідно Податкового кодексу України. Вичерпний перелік всіх податків викладено в статті 9 та статті 10 Податкового кодексу. Але із вказаних там податків до будівельної галузі застосовуються, насамперед:
  • податок на прибуток в будівництві
  • податок на додану вартість.
Вказані податки відносяться до загальнодержавних та надходять безпосередньо до держбюджету.

Податкова накладна в будівництві

Податкова накладна в будівельній галузі складається на загальних підставах та є головним документом оподаткування в будівництві. При її заповнені обов’язково врахування особливостей діяльності підприємства та рекомендацій, наданих Міністерством фінансів України. Організація будівництва може впроваджуватись одночасно на деяких об’єктах та деяких будівельних майданчиках, але податкова накладна складається лише юридичною особою, яка індивідуальний номер платника податку на додану вартість. Якщо будівельна БАС має представників, яким надано право бути юридичними особами, то при заповненні ними податкових накладних обов’язково зазначення головної організації. Оподаткування в будівництві Слід враховувати, що з метою введення сучасних методів надання податкової звітності податкова накладна в будівництві та додатки до неї складаються в електронній формі. Для виконання цієї умови суб’єкт господарювання, який веде будівельну діяльність має заздалегідь отримати електронний підпис та зробити Аналіз БМР. Для заповнення податкової накладної використовується державна мова. При зазначенні сум ПДВ в будівництві вказуються показники в гривнях з копійками, це стосується всіх граф де є вартісні показники. При заповненні заголовної частини податкової накладної записи проводяться лише з використанням цифра, внесення до нього літер або інших символів буде помилкою і така податкова накладна в будівництві не буде прийняття будівельного об єкта контролюючим органом. Особливу увагу слід приділити вірному зазначенню номер накладної, в цьому питанні слід пам’ятати що він складається з двох частин. Оподаткування в будівництві напряму повинно дотримуватись вказаних вимог. Якщо окремі з граф податкової накладної будівельним підприємством не заповнюються, оскільки не відносяться до цього діяльності, нулі, прочерки або інші знаки чи символи в таких графах не проставляється. Податкова накладна в будівництві повинна складатись на кожний випадок надання послуг, або на кожний випадок надходження коштів на рахунок забудовника. В будь-якому випадку оподаткування в будівництві має в повній мірі відповідати вимогам Податкового Кодексу України.

Податок на прибуток в будівництві

Податкова накладна в будівництві Податок на прибуток є одним з основних в загальній системі державного оподаткування. Вичерпні положення щодо нього викладені в розділі ІІІ Податкового Кодексу України. Будівельні підприємства, як суб’єкти господарювання, є платниками вказаного податку. Податок на прибуток в будівництві разом із ПДВ в будівництві є одним провідних у галузі. Стаття 134 Податкового Кодексу України визначає об’єкти оподаткування згідно вказаного податку. Для підприємств будівельної галузі основним з вказаних об’єктів є прибуток отриманий в ході виробничої діяльності. Крім того, в окремих випадках виникає необхідність сплати цього податку з доходів отриманих за договорами страхування майна, що будується. Податок на прибуток в будівництві визначається державою. Згідно статті 136 Податкового Кодексу України базова ставка податку на прибуток складає 18%. В разі отримання доходу згідно з договором страхування ця ставка складає 3%. Одночасно слід зазначити деякі особливості оподаткування прибутку згідно договорів страхування. Так, працівники будівельної галузі в разі отримання виплат згідно договорів довгострокового страхування життя та договорів медичного страхування будуть оподатковуватись за ставкою 0%, тобто відрахувань з вказаних виплат не буде. Оподаткування в будівництві стосується насамперед об’єктів господарювання, але вивчення до дотримання податкової дисципліни щодо працівників галузі також є обов’язковим.


«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.