компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Телефон: +38 (093) 916-09-79
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
ivan23614@ukr.net
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоПро фірму

Особисто я люблю суницю з вершками,
але риба чомусь віддає перевагу хробакам.
 Ось чому, коли я йду на рибалку,
я думаю не про те, що люблю я,
а про те, що любить риба.

Дейл Карнегі

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами.

Спочатку  компанією був обраний системний підхід до ведення бізнесу, який дозволяє враховувати безліч чинників при впровадженні IT-проектів: специфіку підприємства, обсяги і масштаби робіт, що проводяться, мету і завдання розвитку. На першому етапі створення інформаційної системи управління різними бізнес-процесами (автоматизація управління фінансами або персоналом і т. д.) потрібно провести обстеження та аналіз діяльності клієнта, виявити його потреби, розробити концепцію і техніко-економічне обґрунтування проекту.

Стадії реалізації проекту:

  • Передпроектне обстеження, розробка технічного завдання.
  • Створення структурованої кабельної системи, що включає локальну обчислювальну мережу, телефонну мережу, систему контролю управління доступом, електропостачання та відеоспостереження.
  • Поставка необхідного обладнання: персональних комп’ютерів, серверів, мережевих пристроїв, принтерів, установок безперебійного живлення та резервного копіювання даних і т.д.
  • Встановлення офісного та спеціального програмного забезпечення.
  • Впровадження ділового програмного забезпечення.
  • Навчання персоналу ти з новими технологіями.
  • Супровід.

Компанія  «ІМПУЛЬС-ІВЦ» є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі BAF для будкомплексу:  «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом», «BAS Будівництво. Бухгалтерія» та ін.

Однією з найважливіших переваг  «ІМПУЛЬС-ІВЦ» є стандартизація діяльності, яка виявляється в розробці та прийнятті системи внутрішніх стандартів, що регламентують роботу кожного співробітника. Стандарти містять інформацію про норми і правила поведінки, спілкування з клієнтами та партнерами, описують алгоритми ведення проектів і є обов'язковими до виконання. Введення стандартизації всередині фірми дозволило досягти технологічності й уніфікації бізнес-процесів.

Сьогодні у «ІМПУЛЬС-ІВЦ»  є декілька тисяч користувачів програмних продуктів.
«ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює з продукцією  наступних вендорів: «САБ», ESET, Microsoft (корпорація Microsoft), Fujitsu Computers, HP (Hewlett Packard Invent), APC (American Power Conversion), Panasonic, ABB (АББ) та ін.

Колектив фірми – це понад 10 кваліфікованих співробітників-фахівців, які мають професійні сертифікати. Вдосконалення ділових навиків, індивідуальний кар'єрний план на декілька років і програма розвитку персоналу, направлена на підтримку високого рівня знань – корпоративний стандарт «ІМПУЛЬС-ІВЦ».

З початків своєї діяльності і до цього дня фірма «ІМПУЛЬС-ІВЦ» невідступно дотримується свого девізу: «Ваша упевненість – наша робота!».«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.